Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-02-21

Zostań policjantem – poczucie dobra i zła od najmłodszych lat

Chyba nie ma na świecie chłopca, który nie lubiłby się bawić w policjanta. Wszelkiego rodzaju pojazdy policyjne, figurki, znaki drogowe, pistolety i wiele innych akcesoriów przyciągają uwagę nawet najmłodszych pociech. O ile z założenia, zabawy tego rodzaju są domeną chłopców, o tyle warto zauważyć, że po autka z sygnalizatorami i figurki, chętnie sięgają również dziewczynki. W końcu wyróżniają się one na tle innych zabawek dziecięcych i stanowią nieustanne źródło inspiracji.

Marka Bruder w swojej ofercie posiada wyjątkowe figurki policjanta i auta policyjne, które zainteresują najmłodszych za sprawą żywych kolorów i wiernego odwzorowania wszystkich szczegółów. Dorośli zapewne będą pod wrażeniem tych zabawek, głównie z powodu ich wykonania, trwałości i solidności. Istotne jest również to, że są one całkowicie bezpieczne dla naszych pociech.   

Propozycje firmy Bruder takie, jak auta Land Rover czy Jeep Wrangler policyjny prezentują się tak ciekawie, że każde dziecko bez względu na wiek, będzie chciało się nimi bawić. Posiadają one moduł świetlno-dźwiękowy, a więc obowiązkowy element każdego auta policyjnego. Wydaje on donośny dźwięk i sprawia, że migają światła- a więc ma wszystko to, co jest atrakcyjne z punktu widzenia dziecka. Jak więc zainspirować nasze pociechy do zabawy i jakie pomysły warto im podrzucić?

Pomysły na zabawę

Używając policyjnych aut Brudera czy też figurki policjantki na quadzie, możemy urządzić w domu prawdziwy pościg. W tego rodzaju zabawie, każde dziecko chętnie uczestniczy. Wykorzystując dodatkowo inne autka, akcesoria, warto urządzić tor przeszkód pełen niebezpiecznych sytuacji. Pościg policyjny za złodziejem pomoże dziecku uświadomić różnice między dobrem a złem. Wystarczy, że mu wytłumaczymy, dlaczego policjanci gonią inne autko. Dając dziecku ludziki, takie jak figurka białego policjanta czy figurka czarnoskórego policjanta możemy przy okazji wyjaśnić jak wygląda stróż prawa, dlaczego nosi przy sobie broń i do czego ją wykorzystuje. Bruder pokazuje, że zawód policjanta pełnią również kobiety. Figurka białej policjantki czy figurka czarnoskórej policjantki to zabawki, po które chętnie sięgną dziewczynki. Dzięki temu możemy zainteresować zabawą w policjanta każde dziecko, bez względu na płeć. Aranżując sytuacje, takie jak pościgi, rozmowy i nie tylko, warto przy okazji pokazać dobre i złe postawy i postarać się wytłumaczyć pociechom różnice i wskazywać słuszne rozwiązania.

Polecane

pixelpixelpixelpixel