Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dźwigi zabawkowe dla dzieci

Ilość produktów: 6

W ofercie naszego sklepu pojawiły się wyjątkowe dźwigi zabawkowe, które są wierną repliką prawdziwych pojazdów marki Liebherr. Tym, co je wyróżnia, jest wysoka wytrzymałość, wierne odwzorowanie detali i liczne funkcje, dzięki którym dzieci cieszą się zabawkami przez długie miesiące. Co więcej, ze względu na realistyczny wygląd proponowane dźwigi niemieckiej firmy Bruder docenią również miłośnicy maszyn budowlanych. Niektóre modele dzięki trwałości i zastosowaniu gumowych kół z bieżnikiem sprawdzą się podczas zabaw na dworze — szczególnie polecamy zabawkowe dźwigi ze zdalnym sterowaniem.

Zabawkowe dźwigi marki Bruder, które zapewniają wiele godzin rozrywki

Czy wiesz, że proponowane zabawkowe dźwigi Bruder charakteryzują się nie tylko realistycznym wyglądem, ale również ruchomymi elementami? W efekcie dziecko może stworzyć więcej scenariuszy zabaw i lepiej wczuć się w rolę operatora takiej maszyny. Oferujemy modele, które wyróżniają się takimi funkcjami jak:

  • ruchome ramię dźwigu,
  • wydawanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych,
  • podnoszona i obrotowa kabina kierowcy,
  • oświetlenie LED z przodu pojazdu i lampy ostrzegawcze.

Na szczególną uwagę zasługują dźwigi zdalnie sterowane pilotem. Oprócz możliwości płynnej jazdy nawet po wymagającym podłożu (na przykład po piasku, dzięki napędowi na cztery koła) wydają również realistyczny odgłos pracy silnika. Proponowane dźwigi możesz zestawić z innymi maszynami budowlanymi, tworząc pole do niekończących się zabaw. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz model, który będzie najlepiej dopasowany do potrzeb dziecka.

pixelpixelpixelpixel