Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie Bruder

FILOZOFIA

W centrum wszystkich starań firmy Bruder jest dobra zabawa dla naszych dzieci. Zabawa nie jest celem samym w sobie, ale pozwala dziecku na zdobycie niezbędnego doświadczenia dla jego rozwoju w świecie dorosłych. Firma Bruder tworzy modele zabawek imitujące rzeczywiste maszyny rolnicze, pojazdy, czy maszyny budowlane, w celu zabawy wprowadzającej dzieci w świat dorosłych. Szczególną uwagę przywiązuje do funkcjonalności, interaktywności oraz stabilności swoich zabawek. Slogan firmy „dla małych, jak i dla dużych” symbolicznie odzwierciedla wszystkie modele serii Profi marki Bruder.

 


 

PRODUKCJA

Szczególnie mocną stroną firmy Bruder jest inwestowanie w innowacje oraz rozwój nowych produktów. Cały proces od pomysłu i wdrożenia do produkcji oraz wprowadzenia na rynek odbywa się pod jednym dachem w siedzibie firmy w Furth w Niemczech. Pojazdy marki Bruder są projektowanie z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie projektowania komputerowego CAD oraz wizualizacji 3D. Najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo zabawkom Bruder zapewniają najnowocześniejsze maszyny użyte w procesie produkcji oraz najwyższa jakość tworzyw sztucznych, z których powstają. Środowisko naturalne jest chronione, przez recykling odpadów powstałych podczas produkcji. Części z tworzyw sztucznych są montowane na automatycznych liniach montażowych, tworząc niesamowite modele maszyn rolniczych, budowlanych oraz pojazdów. Wszystkie pakowane są w oryginalne opakowania kartonowe i wysyłane z siedziby firmy do ponad 60 krajów na całym świecie.

 


 

BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW

Od dziesiątków lat, z dużym sukcesem firma Bruder produkuje i sprzedaje swoje zabawki na całym świecie. Przy opracowywaniu kolejnych zabawek szczególną uwagę zwraca na jakość zabawy, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Aby to osiągnąć korzystają z doświadczenia naszych pracowników oraz z materiałów wyłącznie najwyższej jakości. 100% produkcji pochodzi z fabryki w Furth w Niemczech. Jakość kontrolowana jest na każdym etapie od produkcji, do dostawy do Klientów. Wszystkie produkty poddawane są testom w niezależnych instytucjach kontrolnych i spełniają wyśrubowane standardy jakości, czego efektem są uzyskane znaki jakości EN71 (w Europie) oraz ASTM (w Ameryce Północnej).

 

- Wszystkie zabawki marki Bruder posiadają certyfikat CE

Znak CE umieszczony na produkcie to deklaracja producenta, iż produkt spełnia wymagania dyrektyw unijnych dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia oraz środowiska, jak również określających zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Producent podpisując produkt znakiem CE deklaruje, że nie zagraża on zdrowiu i nie szkodzi środowisku.

 

- Duża część zabawek z oferty Brudera posiada certyfikat "SPIEL GUT"

spielgutSpiel gut to prestiżowe niemieckie wyróżnienie przyznawane od 1954 roku zabawkom, które pozytywnie przeszły testy jakości i trwałości, bezpieczeństwa dziecka, dostosowania do sugerowanej grupy wiekowej oraz wartości zabawy, jaką zapewnia badany produkt. Niezależne testy przeprowadzane są przez grupę specjalistów, w skład której wchodzą m.in. wychowawcy, psycholodzy, lekarze, technicy, projektanci, chemicy, elektronicy oraz rodzice i dzieci.

pixelpixelpixelpixel