Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-02-09

Zimowe zabawy z traktorami zabawkowymi

Zabawki firmy Bruder to niewyczerpane źródło pomysłów. W zasadzie wśród licznych propozycji, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki znajdą coś idealnego dla siebie. Pojazdami, które cieszą się ogromną popularnością, są traktory. Dzięki wiernemu odwzorowaniu oryginalnych modeli, przykuwają one już na wstępie uwagę dziecka. Fascynacja ta nie przemija, kiedy pociecha odkrywa, ile tam kryje się ruchomych elementów i ukrytych niespodzianek.

Kupując dziecku pojazd tego rodzaju, warto już na wstępie zwrócić uwagę na to, jak bardzo różnorodna jest propozycja marki. Możemy zastanowić się zarówno nad tradycyjnymi modelami traktorów, jak i tymi nieco bardziej skomplikowanymi, posiadającymi dodatkowe, niezwykle atrakcyjne elementy.


Zimowe zabawy traktorami


Z racji pory roku, większą część dnia spędzamy z pociechami w domu. Warto więc od czasu do czasu, zaskoczyć dziecko pomysłami na zabawy tematyczne, a więc na przykład związane z porami roku. Posiadając traktor Brudera, na pewno nie będziemy mieli z tym problemów. Jak zatem wciągnąć dziecko w zabawę? Zarówno chłopców, jaki dziewczynki, zainteresuje na pewno odświeżanie ulic i chodników. Z racji tego, że dzieci obserwują tego rodzaju sytuacje, to przeniesienie ich w świat zabawy, może sprawić dużo radości. Żeby wszystko było, jak najbardziej autentyczne, przydadzą się modele traktorów z lemieszem i nie tylko.

Ciągnik Fendt z pługiem i piaskarką posiada gadżety, które już na początku skradną uwagę najmłodszych. Jeśli dodatkowo przygotujemy coś, co przypomina drogi, to na pewno przez dłuższy czas nie będziemy mogli oderwać dziecka od zabawy. Elementy, jakie są wbudowane w ten model, same w sobie są atrakcją.


Posiadając przykładowy model traktora Deutz z ładowaczem lub Case z ładowaczem, nasze pociechy będą mogły usuwać przeszkody z drogi. Jeśli wykażemy się inicjatywą, tworząc dla dziecka tor przeszkód i pozostawimy na nim elementy, których należy się pozbyć, to na pewno zaplusujemy za pomysłowość. Modele traktorów z przyczepami, dają dodatkowe pole do popisu. Na przyczepie można przecież przewozić przeszkody, choinki i wszystko to, co wpadnie nam pod rękę.


Chłopcy na pewno będą zainteresowani traktorem Claas z pługiem śnieżnym- posiada on dodatkowy element oraz ogromne koła z zaznaczonymi łańcuchami. Taki pojazd z pewnością poradzi sobie na zabawkowym torze przeszkód. Jeśli pociecha w swojej kolekcji posiada dwa modele traktorów to ciekawym pomysłem na zabawę będzie wyścig. Każde małe dziecko uwielbia się ścigać i konkurować. Warto zatem podsunąć tego rodzaju propozycję na zabawę.
pixelpixelpixelpixel