Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-03-16

Zabawki stymulujące zainteresowania malucha

Bycie policjantem lub strażakiem to marzenie wielu chłopców. Już we wczesnym dzieciństwie można zauważyć, jak potrafią dokładnie odwzorować dźwięk nadjeżdżającego pojazdu na sygnale. Nic w tym dziwnego, albowiem oba te zawody z jednej strony wymagają wielkiej odwagi i bohaterstwa, z drugiej zaś budzą podziw i poważanie.

Aby zatem stymulować zainteresowania malucha, przydatne okażą się personalizowane zabawki, dzięki którym lepiej przybliżymy mu istotę funkcjonowania tychże zawodów, przy okazji skutecznie urozmaicając jego codzienną zabawę. Zabawki z gatunku „wozy strażackie” z pewnością zainteresują niejednego przyszłego strażaka.

figurka strażaka

Szeroki wachlarz propozycji

Ich atutem jest fakt, iż potrafią uczyć przez zabawę, dzięki czemu najlepiej trafiają w gusta i oczekiwania maluchów. Na uwagę zasługuje również wysoka jakość wykonania, co w przypadku podejmowanych akcji ratowniczych jest sprawą szczególnej rangi. Nie jest to bez znaczenia dla rodziców, którzy kupując dziecku taką tematyczną zabawkę pragną, aby ich pociecha bawiła się nią jak najdłużej. Szeroki asortyment dostępnych w sprzedaży przedmiotów zadowoli nawet najbardziej wybrednego strażaka. Znajdziemy bowiem różne wzory wozów strażackich, dodatkowo wyposażonych w charakterystyczny dla tego typu pojazdów osprzęt. Nie mogło także zabraknąć figurek strażaków, wzbogaconych o dodatkowe elementy wchodzące w skład ich ekwipunku, jak: drabina, maszt oświetleniowy, maska i butle z tlenem, trójkąt ostrzegawczy, megafon, gaśnica, radio, latarka, lizak ostrzegawczy czy rękawice.

Wozy strażackie wstępem do edukacyjnej rozmowyzabawka dla chłopca wóz strażacki

Warto jednak zauważyć, że pojazdy strażackie to nie tylko elementy urozmaicające dziecku codzienną zabawę. To również świetny sposób do rozpoczęcia z nim kształtującej rozmowy, której celem będzie uświadomienie istoty i przyczyn powstawania pożarów, jak również sposobów ich gaszenia. Poprzez tematycznie dopasowane zabawki uczulimy naszą latorośl na niebezpieczeństwa czyhające w codziennym życiu, jednocześnie przybliżając sposoby radzenia sobie z nimi. Z drugiej strony, wozy strażackie skutecznie pobudzą wyobraźnię malucha, co oczywiście nie pozostanie obojętne dla jego osobistego rozwoju. Od dziś uratowanie uwięzionego kota na drzewie, opanowanie pożaru czy udzielenie rannym w wypadku osobom będzie prostsze niż kiedykolwiek.

Wozy strażackie Bruder to zabawki, które z uwagi na wysoką jakość wykonania sprawdzą się zarówno w domu, jak i na dworze. Moduł świetlno - dźwiękowy nada zabawie wyjątkowej oprawy, zaś możliwość pompowania wody uczyni ją bardziej realistyczną.

Polecane

pixelpixelpixelpixel