Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2019-05-20

Zabawki dostosowane do wieku dziecka – siedmiolatek

Dziecko w wieku szkolnym ma zazwyczaj sporą liczbę zabawek. Warto przyjrzeć się temu, co sprawia największą radość naszemu siedmiolatkowi, ponieważ w tym wieku rozwijają się już pasje i zainteresowania. Dobrze jest je wzmocnić, kupując odpowiednie zabawki, które pozwolą odkrywać świat i rozwijać upodobania.  

Dzieci w wieku szkolnym też potrzebują zabawek

Siedmiolatek nadal potrzebuje zabawy. Pójście do szkoły może być trudnym doświadczeniem dla naszego dziecka. Wtedy zabawa pełni rolę bufora, dzięki któremu może ono rozładować stres. Poza tym potrzeba ruchu i ciekawość świata sprawiają, że możemy bardzo kreatywnie spędzać wolny czas z zaawansowanymi zabawkowymi maszynami budowlanymi czy rolniczymi. Zabawki powinny być najwyższej jakości i wiernie odwzorowywać prawdziwe pojazdy. Siedmiolatek od razu odkryje wszelkie rozbieżności czy uproszczenia w konstrukcji. Zabawki marki Bruder są niezwykle realistyczne i zadowolą każdego małego fana ciężkiego sprzętu! Są też kolorowe, trwałe, bezpieczne i funkcjonalne. Mają wiele ruchomych czy świecących elementów. A to wszystko po to, by nasz siedmiolatek poczuł się jak na prawdziwej budowie lub w prawdziwym gospodarstwie rolniczym. Szeroka oferta maszyn rolniczych, takich jak traktory dla dzieci czy kombajny pozwoli we własnym domu stworzyć prawdziwą farmę. Wysoki poziom szczegółowości sprawia, że zabawki przyciągną uwagę naszych pociech i z pewnością nie znudzą się przez długi czas. Takie zabawki w połączeniu z wyobraźnią naszego siedmiolatka to gwarancja udanej zabawy!  

Pojazdy i maszyny dla każdego siedmiolatka

Szeroka oferta maszyn budowlanych marki Bruder umożliwia nam wybranie idealnego prezentu spośród wielu modeli:
  • spychaczy,
  • miniładowarek,
  • betoniarek,
  • dźwigów.
Znajdziemy tu wszystko, co jest potrzebne do stworzenia prawdziwego placu budowy. Wystarczy trochę klocków, a w naszym domu powstanie prawdziwy wieżowiec! W przypadku zabawkowych maszyn rolniczych również mamy ciekawe propozycje. Tutaj z kolei czeka na nas m.in.:
  • ciągnik John Deere z przyczepą i ładowaczem,
  • traktor Massey Ferguson z przyczepą do wywozu drzewa,
  • kombajn do kukurydzy Class Jaguar,
  • kombajn Class na gąsienicach.
Zakup zabawek najwyższej jakości to inwestycja na lata i pewność, że są to maszyny, którym niestraszne będą zabawy nawet z młodszym rodzeństwem.  

Nauka przez zabawę? Oczywiście!

Tak realistyczne pojazdy są idealną okazją do tego, by połączyć przyjemne z pożytecznym, a więc zabawę z nauką. Zabierzmy do parku czy na plac zabaw traktor Massey Ferguson z przyczepą do wywozu drzewa. Przybliżmy naszemu siedmiolatkowi tematy związane z ekologią. To też dobra okazja do tego, by podczas zbierania patyków i załadunku ich na przyczepę traktora opowiedzieć, jak powstaje papier. Wykorzystanie natomiast kombajnu dla dzieci podczas wyprawy na działkę to idealny moment, by opowiedzieć naszemu siedmiolatkowi, jaki jest cykl życia roślin czy zbóż, jak wygląda praca rolnika i jak wiele od niej zależy. W ten sposób pomożemy dziecku zrozumieć zagadnienia, o których uczy się w szkole. Wiek szkolny to ważny czas w życiu naszego dziecka. Wspierajmy naszego siedmiolatka i uatrakcyjniajmy jego zabawę ciekawymi i realistycznymi zabawkami, które nie tylko bawią, ale również uczą. Kto wie, może wzbudzą także zainteresowania naszej pociechy w konkretnej dziedzinie?

Polecane

pixelpixelpixelpixel