Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-04-25

Zabawki dla chłopców do piaskownicy

Zabawa w piaskownicy niesie za sobą wiele korzyści. To nie tylko możliwość spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, ale również okazja do popuszczenia wodzy fantazji. Aby jednak zabawa nabrała większego wymiaru, potrzebne okazują się specjalne akcesoria. Mowa w tym przypadku o różnorodnych koparkach, betoniarkach, ładowarkach oraz wielu innych pojazdach, umożliwiających tworzenie różnorodnych budowli.

Piasek to doskonały materiał, nie tylko do stawiania tradycyjnych babek, ale również do robienia wielkiego placu budowy. Mając w zanadrzu rozmaitą propozycję maszyn budowlanych, do złudzenia imitujących prawdziwe pojazdy, czas spędzony na świeżym powietrzu zyska ciekawszego charakteru. Z jakimi propozycjami w tym zakresie możemy się spotkać?

Produkty od renomowanych marek

Aby jednak nasze dziecko na długo mogło cieszyć się z ulubionej zabawki, warto postawić na sprawdzonych, oferujących trwałe i wytrzymałe produkty, producentów. W tym zakresie na szczególną uwagę zasługuje asortyment marki Bruder. To, co różni je od klasycznych odpowiedników dostępnych na rynku to bez wątpienia wytrzymałość, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania, okraszona oryginalnym wzornictwem i stylistyką pojazdów, wiernie odzwierciedlającą prawdziwy sprzęt.
Koparka urozmaici tworzenie piaskowych budowli.

koparki dla dzieci

Firma Bruder oferuje szeroki asortyment maszyn budowlanych, z których flagową część stanowią koparki – JCB, kołowe, gąsienicowe, czerpakowe czy dodatkowo wzbogacone naczepą. Ich realistyczny wygląd pozwala w pełni odzwierciedlić pracę na budowie. Możliwość sterowania ramieniem czy obecność innych, ruchomych elementów do przenoszenia i przewożenia piasku, daje nieograniczone warianty zabawy.

Wywrotka – do zaopatrywania w piasek

Żadna firma budowlana nie mogłaby istnieć bez specjalistycznych ciężarówek. Mowa w tym przypadku o wywrotkach, których nie mogło zabraknąć w ofercie marki Bruder. Stabilna, mocna konstrukcja i solidne wykonanie pozwala przewozić niezbędne akcesoria. Wyposażone w gumowy bieżnik, odchylane burty i skrętne osie sprawiają, że nasze dziecko może poczuć się jak prawdziwy inżynier budowy.

wywrotki dla dzieci

Betoniarka do domu i ogrodu

Miękki, gumowy bieżnik, obrotowa gruszka, rozsuwana rynna spustowa oraz inne ruchome elementy sprawiają, że zabawkowe betoniarki będą spełnieniem marzenia każdego małego budowlańca. Pojazd sprawdzi się zarówno do zabaw w piaskownicy, jak i w warunkach domowych. Pobudzi wyobraźnię smyka, dając mu wiele radości oraz możliwości do rozwijania własnych zainteresowań, związanych z pracą na budowie.

betoniarki dla dzieci

Polecane

pixelpixelpixelpixel