Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2016-12-15

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę

Spełnianie marzeń dzieci, zwłaszcza tych najskrytszych, to jedna z największych przyjemności każdego rodzica. Tak, jak rodzice, tak samo i my uważamy, że nie ma nic lepszego od widoku uśmiechniętego szkraba w ferworze zabawy. Święty Mikołaj ma pomocne elfy, z kolei Ty masz nas – Brudery. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać idealny prezent gwiazdkowy dla Twojego dziecka.

Często Gwiazdka to prezenty z prawdziwego zdarzenia. Takie, na widok których dzieci otwierają szeroko oczy ze zdumienia, a po domu roznosi się pisk prawdziwego szczęścia. Dlatego przygotowaliśmy na tę okazję coś zupełnie wyjątkowego – zestawy limitowane i specjalne, które zawierają wszystko to, co w marce Bruder jest najlepsze. Kompleksowy zestaw to zdecydowanie strzał w dziesiątkę dla każdego chłopca, który uwielbia budować swoje zabawkowe królestwo.

Limitowane i specjalne zestawy zabawek Bruder

W zestawach limitowanych proponujemy betoniarkę do złudzenia przypominającą te, które jeżdżą po placach budowy. Tylko trochę mniejszą, żeby idealnie zmieściła się w rączkach Twojego synka. Do pojazdu dołączyliśmy kask rodem z budowy – rozbudzamy nie tylko pasję, ale i poczucie obowiązku oraz zasad bezpieczeństwa.

Zestaw specjalny Bruder z traktorem New Holland to doskonały początek przygody z zabawkami tej firmy. W skład zestawu wchodzą traktor dla dzieci New Holland z ładowaczem, agregat uprawno-siewny Lemken, przyczepa do wywozu balotów, siewnik Amazone, akcesoria do ładowacza czołowego oraz figurka mężczyzny z serii bWorld, który będzie zarządzać całym tym sprzętem. Wystarczająco tyle, aby każdy młody pasjonat maszyn z prawdziwego zdarzenia miał zapewnione godziny niesamowitej zabawy – oczywiście razem z tatą, którego również zachwyci nasza propozycja.

                          betoniarka dla dzieci          traktor dla dzieci
                                             Betoniarka dla dzieci                                     Traktor zabawkowy New Holland w super zestawie!


Święty Mikołaj to pełen pozytywnych emocji mężczyzna, który jak każdy inny uwielbia motoryzację – w końcu sanie zaprzężone w renifery to nie przelewki! Doskonale więc wie, że idealnym prezentem dla każdego malucha będą nowoczesne zabawki Bruder. Wierne odwzorowanie prawdziwych maszyn, bogactwo kolorów, świetna jakość wykonania i całe mnóstwo akcesoriów, z których można stworzyć gospodarstwo czy plac budowy. To wszystko właśnie cechuje zabawki, które Wam oferujemy w naszym sklepie internetowym Brudery.pl.
pixelpixelpixelpixel