Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-12-20

Traktory zabawkowe- świetny pomysł na prezent dla najmłodszych!

Na pewno chłopcy, którzy wcześniej niekoniecznie wykazywali tego rodzaju zainteresowania, z przyjemnością sięgną po traktory Bruder. W końcu każdy, zarówno bardzo mały chłopiec, jak i ten nieco starszy z przyjemnością pobawi się autentycznym modelem wybranego pojazdu rolniczego, czy to traktorem, kombajnem czy też innym przyrządem pracującym na polu. Zabawki Bruder dostarczą wielu ciekawych przeżyć i przede wszystkim charakteryzują się niesamowitą jakością wykonania oraz wytrzymałością. Na rynku jest mnóstwo tego rodzaju zabawek, jednakże często już po kilku minutach odpadają z  nich kolejne elementy. W przypadku Bruder, sytuacja tego rodzaju nie będzie miała miejsca, gdyż producent stawia przede wszystkim na odpowiednie materiały.

Zabawy z traktorami

Wiele rodziców zastanawia się, w jakie zabawy ich pociecha może się pobawić tego rodzaju modelami. Otóż inspiracji jest cała masa, a jeśli dodamy do tego dziecięcą fantazję, to na pewno będziemy mieli przynajmniej chwilę dla siebie. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie modelu John Deere  przyczepą do zabawy w przewożenie choinek z lasu. Można w tym celu zakupić małe choinki czy też obciąć malutkie kawałki gałązek ze świerku- dzięki temu dziecko będzie miało inspirację i zyska niesamowity rekwizyt. Modele traktorów z przyczepami, takie jak na przykład New Holland z przyczepą i ładowaczem, mogą służyć do przewożenia kawałków papieru pozostałego  z odpakowywania prezentów. Tradycyjnym pomysłem na zabawę z użyciem traktora jest oranie pola- możemy dzieciom tworzyć pewnego rodzaju improwizację pola, wykorzystując do tego celu choćby papier i rozrzucenie na nim igieł choinkowych.

Jaki zabawkowy traktor wybrać?

Zabawkowe traktory Class Xerion czy też model kombajn John Deere świetnie się tu sprawdzą. Traktory z przyczepką, takie jak Fendt, mogą również służyć do przewożenia małych prezentów z miejsca na miejsce. Każdy mały chłopiec uwielbia parkować swoje auta do garażu. Posiadając zabawkowy traktor i karton, zabawa ta zyska nowy wymiar. Dziecko na pewno będzie zachwycone, a rodzice nie będą siłą wciągani do zabawy. Tworzenie torów przeszkód i ich pokonywanie to chyba już tradycyjna zabawa każdego dziecka. Jeśli zamiast małego autka, chłopcy użyją do tego celu, imponującego traktora, to będą mieli spore pole do popisu. W końcu traktor może pokonać większe przeszkody, aniżeli małe autko.

Proponowane zabawy to zaledwie garść pomysłów. Dzieci, bez względu na wiek, będą ich miały dużo więcej. Całą ofertę ciągników dla dzieci Bruder znajdziesz w kategorii https://brudery.pl/pol_m_Zabawki-Bruder_Traktory-dla-dzieci-13112.html.
pixelpixelpixelpixel