Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2016-12-13

Traktor Massey Ferguson – czy to jeszcze zabawka?

Wierna szczegółowość odwzorowania i wiele ruchomych elementów, to znak rozpoznawczy zabawkowych modeli pojazdów marki Bruder. Wyjątkowe upodobanie tej firmy do produkcji pojazdów rolniczych wynika z dużego zainteresowania dzieci (zwłaszcza kilkuletnich chłopców) takim asortymentem. Z myślą o nich powstało wiele modeli ciągników, będących wierną kopią oryginalnych pojazdów. Doskonałym przykładem takiego samochodu – traktora zabawki – jest model oryginalnego ciągnika Massey Ferguson.

Odrobina historii

Kanadyjsko-amerykański koncern Massey Ferguson to znany na całym świecie producent doskonałej jakości sprzętu rolniczego, w tym wielu generacji ciągników. Jedną z licznych, wyjątkowo udanych konstrukcji, jakie zostały stworzone przez wspomnianą firmę, są ciągniki z serii 7480. Wierną kopią oryginalnego ciągnika z tej serii jest zabawkowy traktor Massey Ferguson firmy Bruder. A czym konkretnie charakteryzuje się ten model zabawki?

Charakterystyka modelu

Pomijając kwestie związane z wysoką estetyką wykonania i dobrą jakością materiałów użytych do produkcji zabawkowego ciągnika Massey Ferguson – na podkreślenie zasługuje również zastosowanie ruchomych elementów, które naśladują podstawowe funkcje oferowane przez oryginalne ciągniki rolnicze. Wśród nich można wyróżnić: możliwość sterowania przednią osią pojazdu za pomocą niewielkiej kierownicy wsuwanej przez dach, a także opcję uchylenia maski osłaniającej silnik. Jest to unikalna właściwość oferowana jedynie przez najlepsze modele zabawek dedykowanych dla najmłodszych dzieci – ta funkcja w dużym stopniu wpływa na poszerzenie możliwości zabawy, a pośrednio także na większy jej realizm. Warto również wspomnieć o odpowiednio wyprofilowanych oponach, wyposażonych w miękki, gumowy bieżnik, co z jednej strony jest sposobem na wierne odwzorowanie oryginalnego pojazdu i podkreśla realność zabawy, a z drugiej strony to prosty zabieg pozwalający na wyciszenie zabawki. Miękkie, gumowe koła nie powodują hałasu podczas zabawy. Dodatkowo chronią drewniane parkiety przed ich przypadkowym porysowaniem.

Doskonałe odwzorowanie oryginalnego modelu Massey Ferguson to jedna z największych zalet wyróżniająca traktor z firmy Bruder wpływająca na atrakcyjność zabawy. Duża liczba detali, a także bogata funkcjonalność zaczerpnięta z autentycznego pojazdu marki Ferguson – przekłada na większy realizm zabawy i znaczne jej urozmaicenie. Radość dziecka gwarantowana!

Więcej traktorów znajdziesz w kategorii https://brudery.pl/pol_m_Zabawki-Bruder_Traktory-dla-dzieci-13112.html

Polecane

pixelpixelpixelpixel