Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-06-02

Samochody na sygnale - przegląd propozycji

Zabawa w odgrywanie ról wywiera pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Dlaczego? Powodów jest wiele. Przede wszystkim stymuluje wyobraźnię, pobudza myślenie, aby kreatywnie spędzać czas z rodziną czy rówieśnikami. Bycie przez chwilę strażakiem lub policjantem to marzenie wielu dzieci – i to nie tylko chłopców. Dziś coraz częściej o tych zawodach fantazjują także dziewczynki. Bez względu jednak na wszystko, warto sprawić, aby nasza pociecha mogła poczuć się małym bohaterem. Pomocne w tym celu będą specjalnie przeznaczone w tym celu zabawki, jakie w swojej ofercie posiada niemiecka marka Bruder.


Strażak - superbohater


Dzieci uwielbiają pojazdy na sygnale, które swoim niecodziennym wyglądem i zachowaniem na drodze przykuwają uwagę najmłodszych. Hitem są wozy strażackie, których wysoka jakość wykonania, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, do złudzenia imituje charakter prawdziwych pojazdów. W swojej ofercie marka Bruder posiada niezliczone propozycje wozów, dodatkowo wzbogaconych o niezbędny sprzęt, jaki potrzebny jest każdemu strażakowi podczas akcji ratowniczej. Możliwość zakupu zestawu z figurką jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność zabawy. Podobnie zresztą jak dodatkowo elementy ekwipunku w postaci drabiny, gaśnicy czy nawijanego węża. To jeszcze nie koniec atrakcji, jakie przygotowała dla nas marka Bruder w kategorii wozów strażackich. Dostępne w asortymencie pojazdy wyposażone są w moduły świetlno-dźwiękowe z kilkoma opcjami do wyboru, a także umożliwiają napełnianie zbiornika wodą i realistyczne pompowanie jej przy użyciu dołączonej do zestawu korbki. Zabawa w strażaka jeszcze nigdy nie była tak fascynująca!


Stróż prawa w nowym wydaniu


Radiowozy policyjne to realistyczne zabawki, które pomogą uświadomić dziecku skutki niewłaściwego zachowania. W ofercie marki Bruder znajdziemy szeroki wybór radiowozów policyjnych, realistycznie odzwierciedlających prawdziwe pojazdy. Ruchome elementy, skrętna oś, figurka policjanta oraz moduł świetlno-dźwiękowy nadający zabawie wyrazistego charakteru, skutecznie uprzyjemni wspólnie spędzony czas. Wysoka jakość wykonania, przekładająca się na trwałość i wytrzymałość sprawdzi się nawet w najbardziej intensywnym użytkowaniu! Od dziś nasza pociecha bez trudu udzieli pomocy rannym w wypadku samochodowym, a także rozprawi się z lokalnym gangiem włamywaczy.

Polecane

pixelpixelpixelpixel