Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2016-10-11

Rozbudzanie pasji u dzieci

Dorastający maluch jest coraz bardziej ciekawy świata ? tego jak działa, co się na nim dzieje i ile sam może z niego czerpać. Przełomowym momentem jest przekroczenie magicznych pięciu lat. Wtedy większość dzieci potrafi już ładnie mówić i korzysta z tej umiejętności z prawdziwą pasją. Tysiące pytań dziennie, niespożyta energia, o której odpowiednie ukierunkowanie warto zadbać jak najwcześniej.

Liczne badania społeczne i psychologiczne dowodzą, że im wcześniej zaraża się dzieci pasją lub hobby, tym chętniej i łatwiej się uczą. Bardzo często jednak rodzice robią błąd zmuszając dzieci do zajęć językowych, sportowych czy muzycznych.

zabawki bruderZabawki na start

Zabawki mają niezwykłą moc wywoływania dziecięcych uśmiechów ? wie o tym każdy rodzic. Z tego względu są idealnym bodźcem do rozbudzania nowych pasji. Zachęcając dzieci do zabawy możemy zainteresować je różnymi tematami. Najchętniej wybierana zabawka będzie cenną wskazówką, jakie hobby zaproponować maluchowi.

Konna pasja u dziewczynek

Małe dziewczynki są często wielbicielkami jednorożców i popularnych kucyków z bajki. Jazda konna to jedno z hobby, które może pokochać dziewczynka. Jednakże pasja ta może być na tyle wymagająca, że dziecko szybko się zrazi. Warto najpierw pokazać córeczce nie tylko radość, jaką może czerpać z kontaktu z końmi, ale także odpowiedzialność. Bruder w ofercie posiada zarówno figurki koni, jak i specjalne całe stajnie z wyposażeniem. Akcesoria jeździeckie z kolei nauczą dziecko opieki nad końmi. Przedstawienie córeczce całego otoczenia związanego z jeździectwem, zmniejszy prawdopodobieństwo zniechęcenia się tym pięknym hobby.akcesoria jeżdzieckie bruder

Białe szaleństwo na stoku

W górach na stokach można spotkać coraz mniejsze szkraby, które odwagą w jeździe biją na głowę niejednego dorosłego. Białe szaleństwo jest nie tylko świetną okazją do rodzinnego spędzenia czasu, ale również do wypracowania w dziecku miłości do sportu i zdrowego stylu życia. Początki bywają jednak trudne, więc zanim zrazi się pierwszymi upadkami, warto przygotować odpowiedni grunt. Sportowe pasje rozwijane od najmłodszych lat zaczynają się właśnie od zabawy. Pomogą Ci w tym zabawki Bruder. Figurki narciarzy, wraz ze śnieżnym skuterem oraz akcesoriami, pozwolą pokazać Twojemu dziecku jak fascynującym sportem jest narciarstwo. Bruder dba o każdy szczegół, dlatego narciarze mają pełne wyposażenie: od kasku po kijki. Od małego zadbaj o naukę bezpieczeństwa. Doskonałym uzupełnieniem będzie zbudowanie prawdziwego stoku z kartonu i białej waty. Pagórki i wyskocznie zapewnią godziny znakomitej zabawy przy doskonaleniu narciarskich trików.

Rozbudzanie pasji poprzez zabawę sprawia, że Twoje pociechy nauczą się czerpać radość z zajęć dodatkowych, co zaowocuje, gdy rozpoczną szkolną przygodę.

Polecane

pixelpixelpixelpixel