Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-02-21

Rolnik sam w dolinie – zabawki o tematyce rolniczej

Traktory, ciągniki i inne maszyny rolnicze fascynują nie tylko chłopców, ale również dziewczynki. Na rynku istnieje masa tego typu, podobnych do siebie zabawek. Część z nich jest jednak wykonana z cienkiego, łamiącego się plastiku, który może być niebezpieczny dla naszych pociech. Odłamane kawałki materiału mogą zranić i wyrządzić dużo więcej krzywdy. Dlatego też, kupując tak zwane zabawki rolnicze, warto wybierać te z górnej półki, których w asortymencie Brudera nie brakuje. Wielu rodziców zastanawia się zapewne, czy warto kupować pojazdy typu traktor, gdyż uważają, że wszystkie są do siebie podobne. Tymczasem firma Bruder udowadnia, że to nieprawda. Ogromny wybór, wierne odwzorowanie detali i masa inspiracji to cechy charakterystyczne marki. Zabawki rolnicze, to nie tylko ciągniki, ale również specjalistyczne maszyny, takie jak przyczepa z wywrotem, przyczepa do przewozu koni, przyczepa do transportu krów, przenośnik taśmowy i masa innych.

Pomysły na zabawy

Zabawki związane z rolnictwem już jakiś czas temu zaczęły być popularne. Bruder stawia w tym sektorze na oryginalność i jakość wykonania. Mało tego, uwagę każdego rodzica oraz dziecka przykuwa przeogromny wybór.

Korzystając z ciągników i z maszyn typu: agregat uprawowo-siewny Lemkenpaszowóz Strautmann czy kopaczka do ziemniaków Grimme, nasze pociechy mogą się pobawić we wieś, ale równie ciekawe będzie pokazanie im zasady działania poszczególnych urządzeń. Bruder stawia na wierne odwzorowanie detali, z tego też względu każdy siewnik, ciągnik czy maszyna, posiadają detale odwzorowujące autentyczne modele, co samo w sobie jest atrakcyjne dla dziecka. Zabawki rolnicze Bruder mają wbudowane dodatkowe elementy, dzięki którym nie są one statyczne. W poszczególnych modelach otwierają się drzwi, pracują przekładnie podnoszą naczepy, czy też kółka obracają się w każdą stronę.

Zabawki rolnicze Bruder są przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Ciągniki, przyczepy z wywrotem czy też pojazdy typu ładowarka Schaffer czy też ładowarka teleskopowa CAT zainteresują bardziej chłopców, gdyż poruszają się w nich łyżki, lemiesze i inne detale. Z kolei beczkowóz Fliegl, przyczepa do przewozu koni czy też przyczepa do przewozu zwierząt z figurką krowy to zabawki idealne dla dziewczynek. Dzięki ogromnemu wyborowi, na pewno każdy rodzic znajdzie dokładnie taki drobiazg, który zainteresuje jego dziecko. Kupując zabawki o tematyce rolniczej, możemy zainscenizować różne sytuacje czy też pokazać, jak wykonuje się poszczególne prace w gospodarstwie. Zabawy tego rodzaju będą jednocześnie doskonałą formą nauki.

Polecane

Bruder 02190 ładowarka Schaffer

Bruder 02190 ładowarka Schaffer

Cena regularna: 67,60 zł brutto56,80 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 53,20 zł
pixelpixelpixelpixel