Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-09-28

Mały architekt - Budowlane zabawki dla chłopców 

Obecnie umiejętność logicznego myślenia, szybkiego liczenia ważne są tak samo jak kreatywność oraz zmysł przestrzenny. Choć w niektórych względach nasze pociechy mogą przejawiać predyspozycje w tych kierunkach. Obowiązkiem dorosłych powinno być nieustanne wspieranie i rozwijanie ich w tym zakresie. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem nauki jest oczywiście zabawa! Taka forma nabywania nowych umiejętności najszybciej trafia do najmłodszych.

Edukacyjne zabawki jako element startu w dorosłość

Przedmioty ścisłe, takie jak matematyka, technika czy fizyka mogą nastręczyć w wieku szkolnym wielu trudności. Znaczna część dzieci uważa je za nudne i niezrozumiałe. Zatem co zrobić, żeby nasza pociecha znajdowała się w grupie dzieci bardziej zainteresowanych tymi przedmiotami. Warto od najmłodszych lat pokazywać im zabawki rozwijające te umiejętności.

W przyszłości być architektem...

Podczas, gdy niektóre dzieci marzą o tym, aby zostać policjantem czy strażakiem, nie brakuje i takich, które pragną wznosić pracować w pięknym biurze, tworzyć niesamowite projekty i odwiedzać plac budowy. Ich stworzenie nie mogłoby istnieć bez odpowiednio przeznaczonych w tym celu sprzętów. Ogromne koparki przerzucające ziemię i piasek, czy monumentalne dźwigi przenoszące cementowe bloki i belki to jedynie część z nich. Zanim jednak nasz mały architekt będzie miał okazję z bliska przyjrzeć się ich działaniu, pomocne okażą się ich zabawkowe  odpowiedniki, do złudzenia imitujące prawdziwe maszyny budowlane. Mowa oczywiście o sprzętach marki Bruder. Zabawki są wykonane w skali 1:16. Wywrotki, ładowarki, betoniarki czy koparki. Wszystko, co okaże się potrzebne do pracy na budowie z powodzeniem, odnajdziemy w asortymencie naszego sklepu.

Przegląd propozycji

Ładowarki kołowe, gąsienicowe, czołowe i teleskopowe posłużą do przewożenia materiałów, podczas gdy bogata oferta koparek przygotuje plac pod konkretną inwestycję. Zanim jednak na dobre betoniarka będzie mogła wjechać na plac, swoją pracę do spełnienia będzie miał walec, najlepiej z równiarką, który perfekcyjnie przygotuje podłoże pod zabawkową budowę.

Zabawki budowlane marki Bruder dają szerokie pole wyboru rodzicom, jeśli chodzi o dobór zabawek. Pozwalają one na kształtowanie umiejętności tworzenia, eksperymentowania czy pobudzania myślenia przestrzennego, co z pewnością znajdzie swoje odzwierciedlenie w późniejszym życiu, np. podczas rozwiązania skomplikowanych zadań matematycznych.

Polecane

pixelpixelpixelpixel