Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-05-29

Koń jaki jest, każdy widzi – zabawki o tematyce zwierzęcej

Rozwój dziecka na każdym etapie, od niemowlęctwa po dalsze lata, wymaga od rodziców stymulowania wyobraźni, podsuwania kreatywnych rozwiązań, które będą uczyć poprzez zabawę, mogą też sprawić, że pociecha odkryje w sobie pasję, co często dzieje się mimochodem. Idealną alternatywą, by wprowadzić dziecko w fantastyczny i ciekawy świat zwierząt, są zabawki o tematyce zwierzęcej. Figurki koni, krów czy innych zwierzątek i akcesoria, które w swojej ofercie ma marka Bruder, to fantastyczny pomysł na zabawy dla całej rodziny.

Poznaj zwierzęta – figurki!

Dzieci na pewnym etapie rozwoju zaczynają interesować się zwierzętami, są ich ciekawe i intrygują je kotki, pieski, ptaszki. A zwierzęta gospodarskie z ich fizjonomią i dźwiękami, które wydają stanowią niesamowicie ekscytującą grupę dla maluchów. W tym momencie rozwoju dzieci zaczynają więc naśladować odgłosy zwierząt, ucząc się i poszerzając wiedzę z tego zakresu. To idealny czas, by móc stymulować i rozwijać te zainteresowania, bawiąc się z dzieckiem figurkami.

Koń czy krowa, które znajdziecie w ofercie marki Bruder, to figurki, które cechuje niesamowita precyzja wykonania, idealne odwzorowanie szczegółów, zapewniające wielkie możliwości poznawcze. Figurki są na tyle duże, by małe rączki dziecka mogły chwytać je, bez niebezpieczeństwa, że coś się stanie. A więc baw się z dzieckiem w farmę, wydając głośne "muuu", czerp z tych chwil, stymulując dłonie dziecka, obserwując sprawniejszy chwyt, trenując koordynację ręka-oko i – co takie istotne – poszerzaj jego wyobraźnię.Bo inscenizacji zabaw z użyciem figurek zwierząt marki Bruder może być wiele!

Zabawki starszych dzieci

Jest naturalną rzeczą, że zabawy pt.: "Dzień na wsi" czy "Zawody konne" wymagają pełnej oprawy. Dlatego zabawki o tematyce zwierzęcej z asortymentu marki Bruder, stanowią pełne spektrum do inscenizacji takich kreatywnych tytułów. Można spędzić całe sobotnie popołudnie, anektując podłogę pokoju i aranżując tam stajnię dla koni, czerpiąc maksymalną frajdę z takiej zabawy. Zestawy Bruder zostaną docenione przez starsze dzieciaki, które będą mogły oddać się zabawie, prowadząc w pełni ruchome figurki ludzi, zajmujących się zwierzątkami. Przedszkolaki i uczniowie z ich ciekawością świata docenią także dbałość o detale w konstrukcji budynków gospodarskich, wiat czy przyczep do przewozu koni.
A zabawa, dzięki możliwości łączenia tych elementów z innymi z oferty marki Bruder, może nie mieć końca. I płynnie przechodzić od czynności pielęgnacyjnych przy krowie (mamy nawet kankę na mleko) do w pełni zorganizowanych, pełnych emocji i rywalizacji, zawodów konnych.
Tutaj ograniczeniem w tworzeniu scenariuszy jest tylko nasza wyobraźnia. I pewnie upływający w mgnieniu oka, czas.
pixelpixelpixelpixel