Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-06-19

Kombajny dla dzieci atrakcyjne cenowo

Niemal każdy chłopiec przechodzi w swoim życiu okres fascynacji maszynami rolniczymi. To bowiem pojazdy, które wzbudzają podziw i zainteresowanie niejednego smyka. Największym marzeniem byłoby oczywiście samodzielne prowadzenie tegoż sprzętu, co rzecz jasna – z uwagi na wiek – jest zadaniem niemożliwym do spełnienia. Na szczęście z pomocą przychodzą kombajny marki Bruder, które skutecznie urzeczywistnią pragnienie posiadania ich na wyłączność.

Nieprawdopodobna precyzja wykonania, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy element i zastosowanie wysokiej jakości materiałów do złudzenia imituje prawdziwy sprzęt. Aby zatem wywołać uśmiech na twarzy naszego dziecka, prezentujemy wykaz zabawek, których koszt zakupu nie przekroczy kwoty 200 złotych.


Oferta zabawek Bruder


Któż z nas nie pamięta widoku wielkiego kombajnu przygotowującego się do żniw? Wielu z nas z nieskrywanym podziwem obserwowało ten gigantyczny pojazd, który dziś może być na wyposażeniu pokoju naszego dziecka. W ofercie niemieckiej marki Bruder znajdziemy modele kombajnów wykonanych w skali 1:16 i 1:20, dzięki czemu ich realistyczny wygląd jeszcze bardziej urzeczywistni marzenia niejednego farmera. Jednak to nie tylko idealny sposób odwzorowania wyglądu decyduje o rosnącej popularności. Duży udział w tym zakresie odgrywa obecność ruchomych elementów, które sprawią, że każde dziecko – nawet bez wychodzenia z domu – będzie mogło poczuć się jak prawdziwy rolnik w czasie żniw. Dzięki zabawkom marki Bruder, zabawa w domu, jak i na świeżym powietrzu nabierze zupełnie innego wymiaru, każdego dnia dostarczając nowych pomysłów na ich wykorzystanie.


Kombajn dla dzieci Claas Lexion


Jedyny produkt z serii Profi wykonany w skali 1:20. Do złudzenia imituje prawdziwy pojazd, co najlepiej dowodzi o staranności i dokładności wykonania. Aby jednak wspólna zabawa nabrała jeszcze ciekawszego wymiaru, producent zadbał o obecność wielu ruchomych elementów. Zdejmowany hader wraz ze specjalnym wózkiem do transportu zdemontowanego urządzenia, jak również pakowny zbiornik na zboże z uchylanym włazem i odchylaną na bok rurą wysypową w głównej mierze decyduje o atrakcyjności sprzedawanej zabawki. To propozycja, która szczególnie przypadnie do gustu chłopcom w wieku przedszkolnym oraz kolekcjonerom, gromadzącym w swoich zbiorach sprzęty rolnicze. Cena zakupu wynosi 147,70 zł.

kombajn dla dzieci claas lexion
                                                                                     Kombajn dla dzieci Claas Lexion


Kombajn dla dzieci Claas Jaguar


Kolejną, godną rozważenia zabawką rolniczą do 200 złotych jest kombajn Claas Jaguar przeznaczony do kukurydzy, posiadający na wyposażeniu wiele niezwykle przydatnych funkcji. Przeszklona kabina kierowcy ułatwi prowadzenie pojazdu, zaś otwierane boczne klapy, ruchome talerze tnące oraz wysuwana rura wysypowa uprzyjemni czas wspólnych żniw. Cena zakupu wynosi 165,60 zł.

kombajn dla dzieci claas jaguar
                                                                                   Kombajn dla dzieci Claas Jaguar


Zabawa w farmę to jeden z ulubionych tematów dziecięcych zabaw. Aby zatem zyskała bardziej atrakcyjnego wyrazu, warto urozmaicić ją kombajnami marki Bruder.

Polecane

Bruder 02131 kombajn do kukurydzy Claas Jaguar

Bruder 02131 kombajn do kukurydzy Claas Jaguar

Cena regularna: 205,50 zł brutto172,60 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 161,90 zł
Bruder 02132 kombajn John Deere

Bruder 02132 kombajn John Deere

Cena regularna: 300,00 zł brutto252,00 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 236,30 zł
Bruder 02119 kombajn Claas na gąsienicach

Bruder 02119 kombajn Claas na gąsienicach

Cena regularna: 390,00 zł brutto327,60 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 307,20 zł
pixelpixelpixelpixel