Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-07-24

Jaką zabawkę wybrać dziecku na wakacje za granicą

Choć kreatywność dzieci nie zna granic, czasem przychodzą takie momenty, że brakuje pomysłów na zabawę. O ile rzecz dzieje się w zaciszu domowym, nie stanowi to jakiegoś większego problemu. Kłopot pojawia się wtedy, gdy nuda doskwiera maluchom na długo wyczekiwanych i upragnionych wakacjach zagranicznych. Aby zatem zaoszczędzić sobie nerwów, a dziecku irytacji, warto spakować do walizki konstrukcyjne zabawki, dzięki którym rodzinny wyjazd przyniesie mnóstwo zabawy dla obu stron.

Przede wszystkim rozważnie

Choć nasza pociecha uwielbia wielkiego, pluszowego misia bądź wózek z laleczkami, zabieranie ich ze sobą na wakacje byłoby co najmniej nieroztropne. Nie tylko bowiem zabiorą dużo miejsca w bagażu, to dodatkowo raczej nie znajdą zastosowania podczas wakacyjnego szaleństwa. Jakie zatem zabawki stanowią godną rozważenia propozycję? Małe, lekkie i kompaktowe, których przewożenie i przechowywanie nie będzie stanowiło dla nikogo problemu. W tym zakresie polecane są traktory dla dzieci marki Bruder. Te maszyny rolnicze są niewielkich rozmiarów, a mimo to ich wysoka jakość wykonania przetrwa nawet największe turbulencje.

Akcesoria

Szereg elementów dodatkowych pozwoli na swobodne wymyślanie kolejnych zabaw, za każdym razem obierając inną oprawę. Trudno bowiem w takiej sytuacji o nudę. Idealne zarówno do zabaw w piasku, jak i w hotelu. Dołączony do zestawu ładowacz lub przyczepa wiernie odwzoruje pracę na roli, zaś aktywne zawieszenie i skrętna oś przednia poradzi sobie nawet w najbardziej trudnych warunkach. Te zabawkowe maszyny rolnicze marki Bruder możemy doposażyć w figurki z serii bWorld, dzięki którym wakacyjny urlop, nawet ten poza granicami naszego kraju, będzie można zaliczyć do udanych!
pixelpixelpixelpixel