Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2018-05-30

Jak zostać strażakiem? Z Brudery szybko!

Pewnie nie ma chłopca, który choć przez chwilę nie marzył, by zostać strażakiem – heroicznym, szlachetnym, nieustraszonym. A w końcu dzieciństwo ma to do siebie, że powinno być pełne pięknych chwil i wspomnień, a spełnione marzenia dzieci to największe szczęście rodziców. Te chłopięce imaginacje, choć pewnie i znajdą się równie waleczne dziewczynki, które widzą siebie w roli strażaczek, spełnia marka Bruder. Oferując rozmaite zabawki tematyczne, pozwalające stymulować zabawę, inscenizować pełne zaangażowania gaszenie pożarów, brać czynny udział w akcji ratowniczej uwięzionego kotka (u dzieczynek na pewno) czy wiele innych.

Wozy strażackie z akcesoriami – jak wejść w rolę strażaka?

Dzieciaki lubią, gdy zabawa nie ma końca, dlatego kreują, wymyślają, łączą elementy, angażują się całym sobą w takie "przedstawienia". By móc bohatersko ratować uwięzionych w pożarze ludzi albo zwierzęta gospodarskie, potrzebują sprawnego sprzętu. Każdy chłopak doceni wóz strażacki z pełnym osprzętem i dołączonym do tego kaskiem, bo w końcu, jak szybko zostać strażakiem? - zakładając symbol "strażackiej mocy" – czerwony kask!
A możliwość gaszenia pożaru prawdziwą wodą, nie taką "na niby", tylko podkręca doznania i emocje, płynące z takiej zabawy. Jeszcze tylko należy skorzystać z syren, obwieszczając domownikom przybycie jednostki straży pożarnej, gotowej do pracy, potem to już tylko czerpać czystą przyjemność z zabawy.


Strażakiem być – zabawki na sposobów wiele


Zabawa w straż pożarną może mieć wiele odcieni, zwłaszcza, że dzieciaki nie poddają się klasycznym rozwiązaniom i stale szukają innowacji. Lubią przy tym wcielać się w rozmaite role, prowadzić i "dubbingować" zwierzęta, figurki, samochodziki. Wszystko zależy od pomysłu. Dlatego każde dziecko będzie szczęśliwe, mając możliwość sterować figurką zręcznego strażaka, wspinającego się na drabinę, gotowego do akcji ratowniczej. Bo wyposażonego w pełen sprzęt, m.in. maskę i butlę z tlenem czy gaśnicę.
Zabawa będzie o tyle ciekawsza, że figurki można zestawiać z dostępnymi w ofercie marki Bruder, pojazdami i dowolnie je kształtować. Dlatego, jeśli scenariusz zabawy zakłada uczestnictwo w akcji gaszenia pożaru w lesie, to do tej akcji predestynowane są pojazdy straży pożarnej wielu jednostek. I takie też tam wyruszą.


Niech zatem czynią swoją powinność, ratując innych leśne zwierzęta, drzewa i ludzi pracujących w tym miejscu. Marka Bruder, dzięki możliwości kompilacji rozmaitych elementów, pozwala bawić się, nie wyczerpując inwencji i pomysłów dzieciaków.
pixelpixelpixelpixel