Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2016-10-04

Jak przywrócić życie zepsutej zabawce?

Na szczęście obdarowanie starej zabawki nowym życiem jest możliwe i wcale nie tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Czasami wystarczy, jak w prawdziwym samochodzie, wymienić jedną lub dwie części, by całość działała bez zarzutu.

Przygody małego majsterkowicza

Zabawki dla chłopców to przede wszystkim samochody, za którymi przepadają panowie mali i duzi. Jeśli malec widzi, jak jego tato dba o własne auto, tzn. wymienia zepsute lub zużyte części, oliwi je, czyści itd., sam chciałby móc robić coś takiego. Podarowanie mu auta, w przypadku którego wymienianie poszczególnych części jest możliwe, to strzał w dziesiątkę! Jeśli celujemy np. w ciągniki dla dzieci (Traktor Massey Ferguson), możemy dokupić do nich również części zamienne ? na wypadek awarii (Oś przednia srebrne felgi Bruder). Jeśli takowa nastąpi, nasz dzielny syn, siostrzeniec czy wnuk będzie w stanie samodzielnie ją naprawić, co stanie się dla niego źródłem olbrzymiej satysfakcji!

kombajn dla dzieciUroki wiejskiego życia

Nie da się ukryć, że mieszkańcy wsi coraz częściej migrują do dużych ośrodków, ponieważ to właśnie tam jest więcej miejsc pracy, a co za tym idzie ? również szansa na wyższy poziom życia. W związku z tymi zmianami nasze pociechy odczuwają poważne deficyty w zakresie odkrywania potencjału fascynujących maszyn rolniczych. Na szczęście możemy przybliżyć im ten świat, wręczając odpowiednie zabawki, jak choćby ciągniki dla dzieci czy kombajny dla dzieci. Traktory zabawki przenoszą chłopców w fascynujący dla nich, wiejski świat, w którym można sprawdzić się w wielu rolach. Czymże byłaby jednak wieś bez kombajnu, który niezmiernie ułatwia wykonywanie koniecznej pracy w polu? Takie urządzenie możemy podarować naszemu miłośnikowi motoryzacji!


Warto naprawiać stare zabawki, choćby dla tego, że tak dorośli, jak i dzieci (te drugie nawet jeszcze bardziej) mają skłonność do przywiązywania się do świata przedmiotów. Wyrzucanie ulubionej zabawki to dla małego człowieka dramat! Zresztą, o wiele bardziej pedagogicznym zachowaniem jest nauczenie swojej pociechy szacunku nie tylko do ludzi, ale również do rzeczy. Poza tym ogromna część zarówno tych małych, jak i tych dużych mężczyzn to urodzeni majsterkowicze, którzy spełniają się naprawiając zepsute przedmioty, a już w szczególności pojazdy ? nawet te zabawkowe. Warto się o tym przekonać!

Polecane

pixelpixelpixelpixel