Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-04-25

Historia marki Bruder

Wysoka jakość wykonania, z troską o niewielkie, najdrobniejsze szczegóły przy jednoczesnym wykorzystaniu dobrych gatunkowo materiałów to niewątpliwe cechy charakterystyczne, jakimi wyróżnia się lider niemieckich zabawek marki Bruder. Co wpływa na tak wielką ich popularność? Przede wszystkim innowacyjna metoda produkcji, polegająca na zastosowaniu tworzywa sztucznego, tego samego, jakiego używa się do produkcji samochodów. A wszystko to zgodnie z wysokimi standardami technologicznymi, które w rezultacie gwarantują otrzymanie Europejskich Norm Bezpieczeństwa (EN 71/1-3 ) i certyfikatów jakości.

„Spiel Gut”

Ciekawostką może być fakt, że zabawki marki Bruder są polecane jako „Spiel Gut” (bawiące dobrze). W 1954 r. powstała niezależna grupa naukowców, w skład których wchodzili psychologowie, technicy, projektanci, lekarze, wychowawcy, elektronicy, chemicy i rodzice, zajmujący się ocenianiem zabawek. Udzielenie tej rekomendacji jest przejawem ich dobrego wpływu na rozwój dziecka. Pod lupę bierze się bowiem takie czynniki, jak: walory jakościowe, rozrywkowe, edukacyjne, a także trwałość i odporność na użytkowanie, bezpieczeństwo użycia, rozmiar, wzornictwo, konstrukcja, a także czytelność instrukcji obsługi oraz przeznaczenie dla odpowiedniej grupy wiekowej.

Możliwość rozwijania się przez zabawę

Nie od dziś wiadomo, że nauka poprzez zabawę przynosi najlepsze korzyści. Pozytywnie wpływa na zdolność zapamiętywania i koncentracji, kreując myślenie przestrzenne, zdolność do planowania i wyobraźnię. Są to umiejętności, które rzutują pozytywnym echem na dorosłe życie, zarówno w pracy, jak i podczas odpoczynku. „Spiel Gut” to zatem jasny przekaz dla rodziców, że wybór zabawek sygnowanych tym znakiem, jest najlepszym z możliwych dla dziecka wyborów, warunkujących jego prawidłowy rozwój, jak i bezpieczeństwo użytkowania.

Oferta zabawek marki Bruder

Asortyment produktów firmy Bruder w zdecydowanym zakresie zadowoli małych chłopców, gdyż flagową część stanowią maszyny rolnicze i budowlane. Traktory i kombajny z rozbudowaną ofertą akcesoriów dodatkowych uprzyjemnią zabawę w farmerów. Z kolei koparki, ładowarki, wywrotki i betoniarki pozwolą przenieść wielki plac budowy do własnego pokoju. Wierne oryginałom maszyny budowlane, inspirowane prawdziwym sprzętem pracującym na budowie, umożliwi budowanie bloków, osiedli czy dużych aglomeracji miejskich. Z kolei wozy policyjne czy strażackie, jak również inne pojazdy użytkowe wraz z szerokim wachlarzem akcesoriów dodatkowych, przyczynią się do spełnienia najskrytszych marzeń wielu chłopców.

Polecane

Bruder 02121 prasa Claas

Bruder 02121 prasa Claas

116,70 zł brutto
Bruder 02119 kombajn Claas na gąsienicach

Bruder 02119 kombajn Claas na gąsienicach

Cena regularna: 390,00 zł brutto327,60 zł bruttoNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 307,20 zł
pixelpixelpixelpixel