Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-09-28

Być jak mały drwal - Zabawki dla chłopców kochających las

Obiektem zainteresowania są także sprzęty leśnicze, szczególnie wśród dzieci kochających las. Dzięki nim dziecięcy pokój w jednej chwili przemieni się w plac załadunku i rozładunku drewna, zajmując smyka na długo. Wybór różnego rodzaju akcesoriów w tym zakresie jest tak ogromny, że trudno zdecydować, co akurat wybrać. Asortyment marki Bruder obfituje w szereg niezliczonych propozycji, których tematem przewodnim może być inspirująca zabawa w drwala.

Do domu, ogrodu i na prezent

Ciężarówki, przyczepy do wywozu drewna, ciągniki leśne z HDS-em czy wciągarki leśne ucieszą niejednego malucha. Zabawki z serii leśniczej będą zatem doskonałą propozycją zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Ogromny traktor sprawdzi się bowiem zarówno w domu, jak i w przydomowej piaskownicy czy na plaży. Te wielofunkcyjne zabawki okażą się świetnym pomysłem na prezent dla małego drwala.

Jakość i precyzja niemieckich zabawek Bruder

Maszyn leśnicze od marki Brudery to nie tylko oryginalne, ale również do złudzenia przypominające prawdziwe pojazdy zabawki używane przy wycince drzew. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, w pełni bezpieczne i odporne na codzienne, nawet najbardziej skrajne użytkowanie. Przy okazji zrobione z dokładnością, co do najmniejszych detali – to bez wątpienia ich cecha charakterystyczna. W bezpośrednim stopniu odróżniające od innych, podobnych przedmiotów na rynku. Wszystko to sprawia, że w idealnym zakresie są w stanie odzwierciedlić codzienną pracę leśników, drwali oraz innych pracowników tartaku, która do tej pory mogła być widziana wyłącznie podczas rodzinnego spaceru. Od dziś może przybrać bardziej realistyczny wymiar. Nie ma znaczenia, czy potrzebna okazuje się szybka wycinka drzew w lesie, przewiezienie ich do tartaku czy załadowanie i rozładowanie samochodu z wielkich drewnianych bali. Mając pod ręką cały niezbędny sprzęt, taka praca będzie przyjemnością.

Cechy idealnej zabawki

Chcąc obdarować naszą latorośl nową zabawką, warto zwrócić uwagę na jej walory praktyczne. Przede wszystkim, powinna być wytrzymała, solidnie wykonana i stabilna. Pozbawiona jakichkolwiek ostrych krawędzi, a przy okazji sprawdzająca się w terenie innym niż dom, np. piaskownica. Aby jeszcze bardziej zwiększyć satysfakcję z zakupu zabawek, należy kierować się zaleceniami producenta, co do preferowanej grupy wiekowej.

Polecane

pixelpixelpixelpixel