Darmowa dostawa od 399,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-01-11

Bajkowy świat placów budowy i koparek

Bajki to nieodłączny element każdego dzieciństwa. Sami doskonale pamiętamy te momenty, gdy z niecierpliwością oczekiwaliśmy na kolejny odcinek ulubionej kreskówki. W końcu nie ma chyba osoby, która nie chciałaby pić soku z gumijagód czy łapać japońskie stworki.

Niejednokrotnie wraz z bajkami powstawały liczne gadżety – maskotki, breloczki, plecaki, zeszyty i rozmaite zabawki. Szczęście, jakie towarzyszyło zabawie ulubioną postacią jest nie do opisania. Dzisiaj opowiemy Wam niezwykłą historię postaci, która tak jak my pokochała maszyny z prawdziwego zdarzenia.

koparki dla dzieciBob Budowniczy wzorem do naśladowania

Żółty kask budowlany, kraciasta stylowa koszula, niebieskie ogrodniczki i prawdziwy pas z narzędziami, a wszystko przyozdobione ogromnym uśmiechem. Bob Budowniczy bawi dzieci od prawie dwudziestu lat. Nie jest sam – wierni przyjaciele nie odstępują Boba na krok. Szybka i pomocna Koparka z uczuleniem na siano czy wielbiąca muzykę pomarańczowa Betoniarka to tylko dwójka z całej gromadki przyjaciół Boba. Jeśli Twoje dziecko jest nimi zachwycone, to pomożemy Ci skompletować wesołą paczkę Boba: koparka dla dzieci JCB 4CX oraz betoniarka Mercedes Arocs.

Główną misją Boba jest pokazanie, że najbardziej istotny w życiu jest wzajemny szacunek do otaczającego nas świata. Zarówno pomiędzy ludźmi, jak i maszynami i ludźmi. Kto by pomyślał, że plac budowy to magiczne miejsce, gdzie ludzie i maszyny zawierają przyjaźnie oraz współpracują! Wesołe przygody i wybryki niezmiennie skłaniają do śmiechu chłopców i dziewczynki na całym świecie.

Kształtowanie istotnych w życiu cech już od dziecka to łatwiejszy start w życiu. Bob Budowniczy uczy, że nie warto się poddawać, a z każdej sytuacji jest wyjście. Każdy zaś problem można rozwiązać. Zwłaszcza, jeśli ma się do pomocy kilku przyjaciół, na których zawsze można polegać. Plac budowy to miejsce szczególne – edukuje dzieci i dorosłych, jak dbać o siebie nawzajem, unikać niebezpieczeństw, być odpowiedzialnym i zdecydowanym. Kto wie, a może Twój maluch odkryje w sobie budowlaną pasję?

Misją zabawek Bruder jest pokazanie tego rzeczywistego i niepowtarzalnego świata maszyn rolniczych czy budowlanych z bliska. Zabawki uczą jak obchodzić się z prawdziwymi koparkami czy traktorami przez zabawę koparkami i traktorkami dla dzieci. Wierne odwzorowanie pokaże dziecku świat na wyciągnięcie jego małych paluszków. Dzięki bajkom, takim jak Bob Budowniczy, możemy rozwijać w dzieciach pasję i poczucie obowiązku. Zachowanie bezpieczeństwa w obliczu maszyn to jedna z najważniejszych lekcji, jakie powinniśmy dać naszym dzieciom. Z kolei zabawki Bruder pozwolą na dotknięcie maszyny, która zwykle przerażająca ze względu na wielkość, w skali 1:16 staje się prawdziwą gratką dla malucha.

Spójny przekaz, poprzez mądre bajki i wartościowe zabawki, to pierwszy krok ku wychowaniu wspaniałego oraz odpowiedzialnego człowieka.

Polecane

pixelpixelpixelpixel